налистники

Огляд налисників

Валентина Мінковська
5 from 1 vote
КАЛОРІЇ

Відео

Запис

Огляд налисників, який ми пропонуємо до вашої уваги, стане у пригоді будь-якій господині, яка бажає урізноманітнити меню своєї родини. Про млинці можна навести дуже багато цікавих фактів. Наприклад, як відомо, на даний момент найбільшу кількість налисників з’їв чоловік на ім’я Андрій Смирнов – 73 штуки, вага котрих перевищувала 2 кг.
Самий великий в світі млинець виготовили 13 серпня 1994 року у Великобританії. Діаметр цього гігантського млинця був 15 м, товщина – два з половиною сантиметра, а вага – три тони. Взагалі, які тільки рекорди не реєстрували за участю цього популярного кулінарного виробу – млинці і високо підкидали, і блискавично перевертали, і змагалися у їх швидкісному випіканні.

Рецепт покроково

  • Огляд млинців починаємо з виробу на молоці, що являє собою кулінарну класику. Як випікати такий продукт, розповідається у одному з рецептів, опублікованих на сайті, а також у відео на YouTube-каналі Easy Cook TV. Такий вид млинців дуже добре тримає начинку (як солодку, так і солону) та надійно загортається. Їх можна їсти і окремо чаєм.види налисників
  • Другий вид млинців – картопляні налисники, виготовлені на основі картопляного пюре. З них виходять гарні солоні торти.
  • Третій вид – кабачкові налисники. У них загортають солону начинку або складають овочеві чи м’ясні торти.млинці з чаєм
  • Останній вид налисників – морквяні. Вони виготовлені на основі відвареної моркви. Начинка до таких налисників може бути і солона, і солодка.
Підписуйтесь на YouTube-канал господині Валентини Easy Cook TV та готуйте з задоволенням!
Пробували цей рецепт?Дайте нам знати як це було!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Рейтинг рецептів