циновка для суши и роллов

Як правильно загортати циновку для суші у харчову плівку

Валентина Мінковська
4.50 з 2 голосу
КАЛОРІЇ

Відео

Запис

Як правильно загортати циновку для суші у харчову плівку? Це питання цікавить господинь, що полюбляють готувати страви японської кухні. Той самий килимок із бамбуку та бавовняних ниток називається макісу. Він використовується для приготування їжі у Японії – причому маються на увазі не тільки суші, а й омлети і роли. Дуже часто макісу використовують для видалення зайвої вологи із готового продукту.
Зазвичай розміри циновки складають 25 на 25 см, хоча є варіанти. Макісу бувають з товстих та тонких бамбукових паличок. У випадку з формуванням суші підійде другий варіант. Після використання макісу треба ретельно просушити, щоб запобігти розростанню бактерій та грибків.

Рецепт покроково

  • Циновку для суші кладемо на дошку, застелену харчовою плівкою.
  • Потрібно декілька разів перевернути циновку, огортаючи її харчовою плівкою. Кожного разу треба випускати повітря за допомогою згладжувальних рухів. Загортаємо циновку вшестеро.загортаємо у плівку
  • Перед тим як обрізати зайву харчову плівку, треба впевнитися, що вона виступає приблизно на сантиметр. Зайву плівку з боків теж обрізаємо.
  • Далі складаємо циновку вдвічі і ретельно випускаємо повітря за допомогою рук. Ще додатково треба обрізати зайве, якщо залишилося.обрізаємо зайве
  • Потім беремо свічку або запальничку і припалюємо плівку, щоб зафіксувати її на поверхні циновки (дійте так, як показано у відео).
Підписуйтесь на YouTube-канал господині Валентини Easy Cook TV та робіть своє кулінарне життя кращим!
Пробували цей рецепт?Дайте нам знати як це було!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Рейтинг рецептів